Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się z niech korzystać. OK

.

 

O NAS

 

Nic na świecie nie jest tak piękne jak naturalnie piękna kobieta. A piękna kobieta jest jeszcze piękniejsza, jeśli jest ładnie i zdrowo opalona. 


Jako ludzie, którzy dbają o siebie, szukaliśmy produktu, który jest naprawdę naturalny i będziemy dzięki niemu otrzymywali naturalnie piękną opaleniznę. 


Na rynku dostępnych jest wiele produktów do opalania. Ale większość zawiera szkodliwą chemię. 


Agresywne promienie UV wraz z substancjami chroniącymi przed słońcem nie są dobrą kombinacją dla naszej skóry. Dlatego nasz filtr przeciwsłoneczny powinien być jak najbardziej naturalny. 

 

Co chcieliśmy uzyskać? 


Niestety, tylko niektóre produkty zawierają naturalne składniki. Często w reklamie twierdzą, że są produktem naturalnym, ale jeśli spojrzysz na skład, odkryjesz, że oprócz substancji naturalnych zawierają substancje chemiczne lub szkodliwe. na przykład: 

Petrolatum (Wazelina): Niektóre „naturalne” produkty do opalania zawierają jako główny składnik wazelinę. 

Pozostawia na skórze film, który zatrzymuje po przegrzaniu pot w skórze. Skóra przegrzewa się i nie regeneruje się po uszkodzeniu słonecznym. 

Alkohol: Wiele kremów, o których twierdzą, że są naturalne, zawiera alkohol, który wysusza naszą skórę i powoduje jej zaczerwienienie. 

Sztuczny filtr UV: Niektóre „naturalne” produkty zawierają również SPF (filtr UV), który jest czysto chemiczny. 

Jest to avobenzonem (metoksydibenzoilometanem) i ma wyraźny wpływ na równowagę hormonalną. Powoduje alergie i podejrzewa się, że wytwarza komórki rakowe 

Całkowicie organiczny produkt naturalny, który zapewnia ładną opaleniznę, był szukany bezskutecznie. 

 

Rozwiązania są zawsze w naturze 


Właśnie dlatego wraz z zespołem dokonaliśmy wyboru najlepszych naturalnych olejków do opalania i dodaliśmy beta- karoten z marchwi. Stworzyliśmy całkowicie naturalny produkt dla zdrowego opalania - BIO BRONZ. 

Balsam bez konserwantów, bezalkoholowy, bezbarwny, wolny od parabenów, wolny od tłuszczu i chemicznego SPF. Zawiera 5 naturalnych olejów, witaminę E, beta-karoten i wosk pszczeli. 

BIO BRONZ nie zawiera syntetycznych filtrów UV. Wybrane oleje mają swój własny naturalny czynnik ochronny poniżej 10, który jest całkowicie nieszkodliwy. 

 

BIO BRONZ jest tutaj, aby pomóc 


Oczywiście ta ochrona nie jest wystarczająca, jeśli przez dłuższy czas jesteśmy narażeni na działanie promieni słonecznych. Zalecamy unikanie słońca między 11 a 15 godziną, gdy promieniowanie jest najsilniejsze. 

Gdy jesteśmy na wakacjach przez 7 dni i chcemy wrócić do domu ładnie opaleni, wystawiamy się na słońce i agresywne promieniowanie UV przez cały dzień. 

A potem rekompensujemy to kremem przeciwsłonecznym z chemikaliami, kombinacją 2 bardzo złych czynników. 

BIO BRONZ jest tutaj, aby pomóc. Dzięki beta-karotenowi i naturalnym olejom przyspiesza również ładną brązową opaleniznę, nawet jeśli nie opalasz się między 11 a 15 godziną. 

Bez ryzyka silnego promieniowania UV i potrzeby smarowania się chemikaliami. 

Super szybki i 100% naturalny brąz. 

Jesteśmy zadowoleni z rezultatu jaki osiągnęliśmy oraz wszyscy nasi dotychczasowi klienci. 
Możemy więc powiedzieć, że jesteśmy jedynymi na rynku, którzy opracowali całkowicie naturalny produkt do ochrony przeciwsłonecznej. 
A teraz również Ty masz możliwość efektywnego opalania się, będąc jednocześnie zdrowym! 
 
  
Twój BIO BRONZ